Gugli gugli gugli go away.

*Kursağımda bırakmayın,tek bırakın beni.Nasılsa sadece bana gelince böylesiniz.
*Evim olsaydı keşke şimdi.Arkada en sevdiğim şarkılar çalsa,elimde alkolümü yudumlasam ve perdeleri sonuna kadar açık pencereden izlesem gelen geçeni.Saatlerimi geçirebilirim öylece.
*Bazen yaşattıkları mutluluklar,mutsuzlukların önüne geçiyor.Bir mutsuzlukları ise tümünü geri getiriyor.En sevmediğiniz yemeğin önünüze koyulması ve ' Hadi ye! ' denilmesi gibi bir şey.
*Bir alışkanlığım var süregelen.Alışkanlık,belki yanlış kelimedir bilmiyorum.Bazen bir elimi diğeriyle birleştirip yatarım ya da parmaklarımı yanaklarımda, omzumda gezdiririm.Başkasının eli olmadığını bilirim ama inadına öyle hissetmek isterim.Sonra da başkasının elini hissedebilenler gelir aklıma,çok şanslısınız derim ve uykuya dalarım.
*Uyku,resmen cennet ve cehenneme açılan bir kapı.Çok fazla şey düşünürsünüz uyuyacağınız zaman.Ve çok fazla cesaret gelir yapamadıklarınız yada yapmak istedikleriniz için.Sabah kalktığınızda da çok çabuk vazgeçebilirsiniz.
*Duvar kenarında uyumanın en güzel yanı,eskilerin o duvarda bıraktığı izleri izlemek,şekilleri kendi hayalgücüne göre yorumlamak.Duvarımda bir tilki var biliyor musunuz,her gece yatmadan önce gülümsüyor bana.
* '' Herkesin hayal gücü köreldiğinde, artık hiç kimse dünya için bir tehdit oluşturmayacak. '' demiş Palahniuk.
*Ne zaman otobüs yolculuğuna çıksam,cam kenarıdır seçimim.Ama hiçbir otobüs yolculuğunda da uyuyamam.Ama yine de cam kenarıdır yerim.
*Suratımdaki sinirlilik maskesini insanlardan kolayca uzaklaşabilmek için takmıştım.Kimsenin yanıma yaklaşmasını istemezdim.Şimdi o kadar bütünleşti ki bende çıkaramıyorum.Belki bu yüzdendir diyorum,belki bu yüzden.
*The Fountain'i izledim bir kaç hafta önce ve çok etkilendim açıkçası.Özellikle müziklerinden.Yazımın kapanışı olsun.
Clint Mansell - Death Is The Road To Awe.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder